מסעדת דג על הדן

 From Farm to Table  

פורל.jpg

על המסעדה

מזה 35 שנה שאנחנו במסעדת דג על הדן מגישים לכם את הדגה הכי טובה וטרייה שיש היישר ממי הנחל הקרירים בחווה שלנו. המסעדה שלנו היא עסק משפחתי שפשוט יודע איך לטפל בדגים. תוכלו למצוא אצלנו מגוון סוגי דגים שנעשים על הגריל, בטיגון ואף בעישון קר. כל מנה מלווה במגוון של סלטים ומבחר של תוספות. אז קדימה! הדגים טריים, הבירה קרה והטבע מחכה לכם.

הזמנת מקום במסעדה תתאפשר רק בימי שישי החל מהשעה 18:00. בימים ראשון עד חמישי ושבת ניתן להגיע למסעדה ללא הזמנת מקום מראש (ייתכן זמן המתנה קצר).

הדגים שלנו - טרי טרי מהנחל לצלחת

אנחנו מגדלים את דגי הפורל בחווה אקולוגית הסמוכה למסעדה. בכל יום מוגשים דגים שדגנו במיוחד עבור סועדים שלנו. דגי הפורל המפורסמים שלנו גדלים במימיו הקרים של נחל הדן ומגיעים ישירות אליכם, הכי טריים והכי איכותיים שתוכלו למצוא.

Freshly Caught Fish
sivan shuv-ami 24 (1).jpg

לאכול טוב
בלב הטבע

מסעדת דג על הדן נמצאת בחיק הטבע, האוויר נקי וצלול והשלווה הפסטורלית משתלבת עם צלילם של מי הנחל. המסעדה מתפרסת על איים קסומים המוקפים במים הזורמים של הדן והחצבני. השולחנות ממוקמים בין עצי הדולב, התאנה והערבה המשרים צל נעים ותחושת שלווה, ויוצרים פינות קסומות ואינטימיות המתימות לביקור על הדרך או לאירועים רבי משתתפים בתיאום מראש

שעות פתיחה

אנו פתוחים בכל ימות השבוע מ - 12:00 עד 20:00 

איך מגיעים

אנו ממוקמים על גדות נחל שניר. כדי לנווט אלינו עם Waze לחצו על הכפתור