שלח לנו הודעה
אודותינו

מול הכניסה לקיבוץ הגושרים

גליל עליון

טלפון: 04-6950225

פקס: 04-6950226

אימייל: dagaldan@gmail.com

אודותינו

קבוצת דג על הדן, הינה קבוצה המאחדת תחתיה מספר אטרקציות שונות. מסעדת דג על הדן, היא מקום שקט ונעים בחיק הטבע, האוויר נקי וצלול והשלווה הפסטורלית
משתלבת עם צלילם של מי הנחל.

© כל הזכויות שמורות לקבוצת דג על הדן | עוצב ע"י SITIX/SPARK MEDIA

אודותינו

בית  /  אודותינו

קצת עלינו, קבוצת דג על הדן, הינה קבוצה המאחדת תחתיה מספר אטרקציות שונות. מסעדת דג על הדן, היא מקום שקט ונעים בחיק הטבע, האוויר נקי וצלול והשלווה הפסטורלית משתלבת עם צלילם של מי הנחל. המסעדה מתפרסת על איים קסומים המוקפים במים הזורמים של הדן והחצבני. השולחנות ממוקמים בין עצי הדולב, התאנה והערבה המשרים צל נעים ותחושה ירוקה. ליד מפלי המים חיים להם יחד ברבורים, ברווזים וטווסים. אצלנו העיקר זה כמובן... הדגים.

אנו מגישים מבחר עשיר של דגים טריים הגדלים ממש כאן, בבריכות הדגים הסמוכות למסעדה.

 

מסעדת דג על הדן, היא מקום שקט ונעים בחיק הטבע, האוויר נקי וצלול והשלווה הפסטורלית משתלבת עם צלילם של מי הנחל.  המסעדה מתפרסת על איים קסומים המוקפים במים הזורמים של הדן והחצבני. השולחנות ממוקמים בין עצי הדולב, התאנה והערבה המשרים צל נעים ותחושה ירוקה.   ליד מפלי המים חיים להם יחד ברבורים, ברווזים וטווסים.


קייקי דג על הדן, חוויית שיט בלתי נשכחת במורד נחל החצבני . הנחל שופע מים זורמים וצמחייה עשירה, שוקק בעלי חיים מקומיים, ומציע מגוון מסלולי שיט מאתגרים לכל רמה וגיל . אקסטרים אמיתי עם רגעים עוצרי נשימה. שיט במורדות מים מהירים, ניווט בין צמחייה ועצים, ועשרות מפלי מים סוערים ...


קמפינג דג על הדן, אם אתם מחפשים מקום להעביר את היום בכיף, לעשות פיקניק או סתם לבלות עם משפחה וחברים, פינות מוצלות בקמפינג היום והלילה שלנו תוכלו למצוא, שולחנות פיקניק ואווירת טבע קסומה. חוות גידול "פורלים דג על הדן, סיור במרכז המבקרים בחוות הדגים "דג על הדן" הינו חוויה אקולוגית, טבעית ולימודית, בה נצפה בתהליך מחזור ושמירה על הטבע למטרות חקלאיות.

 

חוות גידול "פורלים דג על הדן, סיור במרכז המבקרים בחוות הדגים "דג על הדן" הינו חוויה אקולוגית, טבעית ולימודית, בה נצפה בתהליך מחזור ושמירה על הטבע למטרות חקלאיות. עם הפינה המפנקת ביותר שלנו "ספא דגים בטבע", דגי "גרה רופה" -עגלת הנחלים ידועים גם כדוקטור פיש , הדגים נמצאים באמבטיה המיועדת לטיפול וכאשר מכניסים כפות רגליים/ידיים למים, הם אוכלים מהם את העור היבש ובכך מאפשרים לרקמה חדשה לצמוח ולהתפתח.

 

קבוצת דג על הדן יכולה להציע לקבוצות (מעל 20 איש ובתאום מראש בלבד) אשר רוצות לבנות יום כיף שלם מגבש ממגוון האטרקציות המיוחדות שלנו ומהשפע שיש לגליל העליון להציע.

דג על הדן חוויה המנתקת אותך ממירוץ החיים ומאפשרת לרגע

להישען אחורה ברווחה ולהנות מהרגע מהטבע ומהשלווה.

מסעדה